Dane techniczne ciągników rolniczych Kubota

Reklama

Wybierz model ciągnika rolniczego marki Kubota:

Historia ciągników marki Kubota

Kubota jako lider w produkcji ciężkiego sprzętu rolniczego, ma swoją siedzibę w Osace, gdzie w 1890 roku została założona przez Gonshiro Kubotę. Przez dziesięciolecia firma skupiała się na produkcji ciągników na licencji FIATA, jednak przełom nastąpił w 1978 roku, kiedy to po raz pierwszy został wypuszczony na rynek ciągnik Kubota, zbudowany z wykorzystaniem własnych podzespołów.
W 2010 roku Kubota świętowała produkcję 3,5 miliona traktorów, co było jednym z ważniejszych momentów w historii firmy. Dziś Kubota zatrudnia około 25 tysięcy pracowników na całym świecie.
Od samego początku swojej działalności Kubota współpracuje z porządnymi dostawcami i producentami podzespołów, czego dowodem jest współpraca z takimi markami jak Fiat czy Nissan. Posiada 34 przedstawicielstwa na całym świecie, które położone są głównie w Europie w krajach takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Polska oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
Kubota to firma znana z wysokiej jakości wykonania swoich produktów, co przyczyniło się do jej szerokiej popularności wśród użytkowników na całym świecie. Bogata oferta ciągników rolniczych Kuboty pozwala każdemu rolnikowi na wybór modelu, który idealnie wpasuje się w jego indywidualne potrzeby i preferencje.

Udostępnij:
AgroDane Facebook